hakkımızda

2007 yılından bugüne, ailenizle huzurlu ve rahat bir tatil geçirmeniz için Çıralı’dayız!

Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, efsanelere konu olmuş, yeşil ve mavi ile bütünleşmiş bozulmamış doğasıyla Türkiye'nin en güzel kumsalına sahip Çıralı, sahip olduğu doğal zenginlikle dikkat çekmektedir. Binlerce yıllık tarihiyle Antik Olympos Kenti ve Likya'nın sönmeyen ateşi Khimeira Çıralının doğal güzellikleri içinde birer açık hava müzesi gibidir. 4 km'lik Çıralı plajı Caretta Caretta'ların Akdeniz'deki uğradıkları en önemli üreme noktalarından biridir.

Caretta Caretta'lar her yıl Mayıs - Eylül ayları arasında gelip kumsala yuva yapıp yumurta bırakıp giderler, daha sonra yavrular kendileri yumurta kabuğundan çıktıktan sonra mavi sularda hayat bulurlar. Her yıl yine gelirler, yine gelirler.

Ana yoldan 7 km'lik bir vadiye ilerleyerek Çıralı'ya ulaştığınızda eşsiz portakal ve limon bahçeleriyle karşılaşırsınız. Hemen bahçelerin önünde masmavi bir deniz. Sanki saklı bir cennettir Çıralı...

Otelimizde; Huzurlu, rahat ve aile ortamında en iyi şekilde bir tatil geçirmeniz için her şeyin düşünüldüğü otelimiz 2007 yılında hizmete girmiştir ve kumsala 150 metre mesafede (yürüyerek 2 dk) bulunmaktadır.

Ulupınar Köyü, Çıralı Mahallesi, Kemer - Antalya - Türkiye
Bilgi ve Rezervasyon +90 242 524 56 43
smilebutikotel@gmail.comSmile Butik Hotel © 2007 - 2018
Tasarım Ajansweb